mapa

✅ Ogólnopolski Operator Oświaty

#przedszkole #szkoła #edukacja

Zasil mój GGwallet

Organizacje pozarządowe

Fundacje i stowarzyszenia

Jeśli chcesz zasilić mój portfel, zeskanuj ten QR kod w Twojej aplikacji bankowej lub z poziomu Twojego własnego GGwallet.

Kontakt

60-001 Poznań (wielkopolskie, PL), ul. Gorczyczewskiego 2/7

7781395875

O firmie

Fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty jest organizacją pożytku publicznego. Od 2001 roku prowadzimy BEZPŁATNE przedszkola i szkoły w całej Polsce. W 67 naszych placówkach uczy się 8200 dzieci.

Realizujemy projekty edukacyjne, rozwojowe, opiekuńcze i społecznie. Wspierając działania fundacji na GG pomagasz tworzyć programy, z których korzysta kilka tysięcy dzieci w Polsce. Dzięki Tobie może ich być jeszcze więcej!

🔹🔹🔹

Powiedzmy to wyraźnie! Logopeda w każdej szkole i przedszkolu
👉 https://operator.edu.pl/logopeda

Prawie 30% dzieci w polskich przedszkolach i szkołach podstawowych boryka się z trudnościami natury logopedycznej. Dlatego w placówkach fundacji Ogólnopolski Operator Oświaty dbamy o to by zapewnić dzieciom opiekę najlepszych specjalistów i warunki do prawidłowego rozwoju.

🔹🔹🔹

Wirtualna Poradnia Pedagogiczna
👉 https://operator.edu.pl/poradnia

To miejsce w internecie, gdzie każdy rodzic będzie mógł uzyskać BEZPŁATNĄ, profesjonalną poradę pedagoga, psychologa dziecięcego i logopedy. Platformę tworzą specjaliści z placówek prowadzonych przez fundację Ogólnopolski Operator Oświaty i z Familijnej Poradni Psychologiczno Pedagogicznej.

🔹🔹🔹

Wielkie rzeczy buduje się z małych cegiełek. Tak działa to i u nas. Małe kwoty składają się na duże efekty. Każda wpłata jest ważna i za każdą jesteśmy wdzięczni! Bo każda złotówka to dla któregoś dziecka krok do celu: do pokonania problemów, z którymi dzięki naszemu wspólnemu wsparciu łatwiej będzie się zmierzyć.

DZIĘKUJEMY❗
fundacja Ogólnopolski Operator Oświaty
👉 www.operator.edu.pl

Lokalizacja

Czat z ✅ Ogólnopolski Operator Oświaty