mapa

ELTROX o/Gdynia


Handel detaliczny

Sprzęt elektroniczny

Kontakt

81-002 Gdynia (pomorskie, PL), Morska 365

572 725 405 ::: 572 725 406

6462490527

O firmie

E-commerce partners, działa na polskim rynku nieprzerwanie od 2000 roku. Jest między innymi właścicielem takich marek handlowych jak: Eltrox oraz Hurton.

Eltrox to największy w kraju dystrybutor: monitoringu, systemów alarmowych oraz automatyki domowej. Swoją pozycję opiera na sieci prawie 40 salonów firmowych rozmieszczonych w największych miastach. Nasi partnerzy to międzynarodowi liderzy w branży bezpieczeństwa i automatyki. Współpracujemy z takimi firmami jak Dahua, Hikvision, Satel, NEC, Nice, FAAC, FIBARO, Somfy, Seagate, TP-Link itd. Poza szeroką ofertą i dostępnością asortymentu, sieć sklepów Eltrox gwarantuje swoim klientom fachową usługę montażu, serwis i konserwację zakupionego sprzętu.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie firm monterskich powstał Hurton. Jest to platforma przeznaczona do sprzedaży hurtowej, dzięki której współpracujemy z szeroką rzeszą wykwalifikowanych instalatorów. Pomagamy, szkolimy i promujemy szeroko pojęte bezpieczeństwo.

Nasza kadra to najlepsi specjaliści, którzy na co dzień doradzają w wyborze zabezpieczeń dla mieszkań, domów, biur, firm, magazynów oraz hal produkcyjnych.

Lokalizacja

Czat z ELTROX o/Gdynia