mapa

Oliclinic Centrum Stomatologii | Dentysta Wrocław

Nowoczesna klinika stomatologiczna https://oliclinic.pl/


Opieka zdrowotna i pomoc społeczna

Praktyka lekarska i dentystyczna

Kontakt

54-054 Wrocław (dolnośląskie, PL), Oliwkowa 14/1

505777159

8943098761

O firmie

Oliclinic to niezrównana oaza zdrowia dla Twojego uśmiechu i komfortu jamy ustnej. Nasza klinika stanowi bastion nowoczesnej stomatologii, w której połączenie zaawansowanych technologii diagnostycznych z najwyższym standardem opieki zdrowotnej tworzy niepowtarzalne doświadczenie.

W sercu naszej działalności znajduje się zespół wybitnych specjalistów, których pasja do doskonałości oraz nieustające dążenie do doskonalenia umiejętności pozwala nam zapewnić kompleksową i spersonalizowaną opiekę. Nasze usługi stomatologiczne oparte są na najnowszych osiągnięciach nauki, a każdy pacjent traktowany jest indywidualnie, z poszanowaniem jego potrzeb i oczekiwań.

Oferujemy nie tylko leczenie schorzeń jamy ustnej, ale także dbamy o Twój komfort podczas każdej wizyty. Nasze gabinety są wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, zapewniający precyzję i skuteczność zabiegów, a wszystko to odbywa się w przyjaznej i relaksującej atmosferze. Stawiamy na innowacje, co pozwala nam nie tylko diagnozować dokładnie, ale także leczyć skutecznie, minimalizując dyskomfort i czas rekonwalescencji.

Specjalizujemy się w szerokim zakresie dziedzin stomatologii, obejmując Stomatologię Zachowawczą, Chirurgię Stomatologiczną, Ortodoncję, Protetykę Stomatologiczną, Stomatologię Dziecięcą, Stomatologię Estetyczną, Periodontologię, Leczenie Kanałowe, Usuwanie Kamienia Nazębnego, wykonywanie badań RTG, a także oferujemy usługi z zakresu Medycyny Estetycznej oraz Chirurgii Naczyniowej. To kompleksowa oferta, która umożliwia kompleksową opiekę nad zdrowiem Twoich zębów i jamy ustnej.

Pragniemy nie tylko leczyć, ale również edukować i wspierać naszych pacjentów na każdym etapie ich podróży ku zdrowemu uśmiechowi. Dlatego podejmujemy się nie tylko świadczenia usług medycznych, ale także dzielenia się wiedzą i radą, pomagając w utrzymaniu doskonałej higieny jamy ustnej.

Lokalizacja

Czat z Oliclinic Centrum Stomatologii | Dentysta Wrocław