mapa

Gliw Michał Gliwiński

www.Hurtownia-Narzedzi.pl


Handel detaliczny

Pozostała sprzedaż detaliczna

Kontakt

86-170 Nowe (kujawsko-pomorskie, PL), Nowe ul. Knaitek 10/1

889544132

5591910646

O firmie

Od 2015 roku, Hurtownia Narzędzi Gliw jest dla wielu synonimem jakości i zaufania w dziedzinie narzędzi i akcesoriów. Zarówno w naszym sklepie internetowym na www.Hurtownia-Narzedzi.pl, jak i w stacjonarnych punktach sprzedaży, stawiamy na konkurencyjne ceny, szybką i fachową obsługę, dążąc do tego, by każdy klient czuł się u nas doceniony.

1. Szeroki asortyment dla każdego potrzebującego
Nie ważne, czy jesteś profesjonalistą czy hobbystą – w Hurtowni Narzędzi Gliw znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Od narzędzi ręcznych, poprzez elektryczne, aż po pneumatyczne; nasza oferta jest odpowiedzią na różnorodne potrzeby rynku.

2. Konkurencyjność, która przekłada się na korzyści dla Ciebie
Dzięki doświadczeniu i ciągłemu poszukiwaniu najlepszych dostawców, oferujemy produkty w atrakcyjnych cenach, gwarantując jednocześnie ich wysoką jakość.

3. Gwarantowana szybkość i niezawodność dostaw
Rozumiemy, jak ważny jest czas naszych klientów. Dlatego robimy wszystko, aby Twoje zamówienie dotarło do Ciebie jak najszybciej.

4.Nie tylko sprzedaż - doradztwo na najwyższym poziomie
Nasi doświadczeni pracownicy są zawsze gotowi pomóc w wyborze odpowiednich narzędzi, dostosowując ofertę do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

5. Jesteśmy tu dla Ciebie – Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem
Dla nas najważniejsze jest zaufanie i zadowolenie klientów. Dlatego stawiamy na transparentność, uczciwość oraz skuteczne rozpatrywanie wszelkich uwag i reklamacji.
Czat z Gliw Michał Gliwiński