Wyświetlanie czasu w oknie rozmowy w GG na Androida

W celu zwiększenia ilości treści mieszczącej się na ekranie urządzeń mobilnych, czas nadchodzących wiadomości wyświetlany jest rzadziej niż w przypadku aplikacji desktopowej. Użytkownik, który aktywnie prowadzi rozmowę z innym kontaktem, nie widzi w oknie rozmowy dokładnego czasu nadejścia/wysłania każdej wiadomości. Informacja ta pojawia się w odstępach 5 minutowych, a także …»

Rozmowa tekstowa

Rozmowa tekstowa

Komunikator GG to najlepsze narzędzie do porozumiewania się ze znajomymi. Przesyłanie wiadomości tekstowych jest najbardziej przyjazną formą komunikacji w sieci. Rozmowy możesz wykonywać używając GG zainstalowanego  na komputerze, korzystając ze strony www.gg.pl albo za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym. Ty i Twój rozmówca możecie korzystać z różnych urządzeń, a nawet …»

Emotikony

Emotikony GG

Wiele lat temu gdy powstawała poczta elektroniczna, a potem komunikatory ludzie zauważyli, że trudno jest czasem pokazać w szybkiej komunikacji tekstowej to, że jakaś wypowiedź jest żartobliwa, przewrotna, że jest się z czegoś zadowolonym lub z jakiegoś powodu smutnym. Zaczęto stosować proste symbole oznaczające nastrój, które z czasem zostały wzbogacone …»

Przesyłanie zdjęć

Przesyłanie zdjęć

W trakcie rozmowy ze znajomymi, możesz przesyłać im dowolne pliki, w tym również zdjęcia. Mogą być one wysłane w dwóch postaciach – jako plik do zapisania na dysku, bądź obrazek wklejony bezpośrednio do rozmowy. Aby wysłać zdjęcie jako plik, tak aby Twój znajomy mógł zapisać je u siebie na dysku, …»

Przesyłanie zdjęć z komórki

Przesyłanie zdjęć z komórki

Podczas rozmowy tekstowej na komunikatorze GG, na telefonie komórkowym możesz do swoich rozmówców przesyłać zdjęcia. Skorzystaj z ikony do wysyłania załączników w oknie rozmowy i wybierz plik, który chcesz wysłać, na swoim telefonie komórkowym lub wybierz opcję robienia zdjęcia. Zdjęcia wysłane z komórki podobnie jak z innych wersji GG będą …»

Przesyłanie linków

Przesyłanie linków i plików

Podczas rozmowy w komunikatorze GG możesz swojemu rozmówcy w każdej chwili wysyłać linki do stron internetowych. Skopiuj go z paska adresu przeglądarki WWW i po prostu wklej go do okna rozmowy. Link zostaje wyróżniony, aby łatwo go było potem odnaleźć. Często prezentowana jest także miniaturka strony, do której dany link prowadzi. …»

Gry w oknie rozmowy

Gry dostępne podczas rozmowy

Czas spędzany na rozmowie przez komunikator GG, możesz urozmaicić wspólną grą ze znajomym w jedną z kultowych gier towarzyskich wbudowanych w okno rozmowy komunikatora. Gry działają w GG instalowanym na komputerze, na komórkach iPhone i z systemem Android oraz przez WWW. Dzięki nim możesz się rozerwać podczas podróży, nudnego wykładu lub czekania …»

Archiwum

Archiwum – wracanie do poprzednich rozmów

Podczas korzystania z komunikatora GG zdarza się, że chcesz wrócić do prowadzonej wcześniej rozmowy. Pomoże Ci w tym Archiwum online. W komunikatorze GG zainstalowanym na komputerze lub dostępnym przez WWW, archiwum online możesz otworzyć na kilka sposobów: Kliknięcie prawym przyciskiem myszki na danej osobie na liście kontaktów i wybranie opcji Archiwum powoduje …»

Zmiana czcionki

Zmiana czcionki i wyglądu okna rozmowy

GG w wersji instalowanej na komputerze pozwala na dostosowanie wyglądu oraz działania okna rozmowy do indywidualnych wymagań użytkownika. Kiedy prowadzisz kilka rozmów jednocześnie, możesz każdą z nich prowadzić w osobnym oknie lub wybrać jedno, w którym każda rozmowa ma swoją zakładkę. Możesz to zrobić albo w ustawieniach GG w zakładce …»

Statusy GG w Windows 8

Rozmowy w GG na Windows 8

Komunikator GG, przygotowany dla Windows 8 w wersjach Modern UI i RT przewidzianej dla tabletów, różni się od standardowego GG. Po zainstalowaniu programu na komputerze żółty kafelek z logo GG widoczny jest na pulpicie. Aby zalogować się na swoim profilu klikamy w kafelek GG.  Jego wybór pokaże nam okno logowania …»