jak-dziala-archiwum-wbudowane-w-gg

Jak działa archiwum wbudowane w GG

Archiwum wiadomości GG to miejsce gdzie są przechowywane prowadzone przez Ciebie rozmowy, a także przesyłane linki. Dane te zapisywane są na bieżąco w specjalnie udostępnionej na Twoje potrzeby przestrzeni na serwerach GG. Dzięki temu masz do nich dostęp ze wszystkich miejsc i urządzeń – z GG instalowanego na komputerze, dostępnego przez …»

pic_02

Obsługa okna archiwum

Archiwum on-line GG przechowuje wszystkie Twoje rozmowy oraz przesłane linki uporządkowane chronologicznie i podzielone według osób z Twojej listy kontaktów. Po lewej stronie okna archiwum znajduje się lista osób. Obejmuje ona tylko te kontakty, z którymi przeprowadziłeś chociaż raz rozmowę i była ona archiwizowana. Po wybraniu jednego z nich, w środkowym …»

arch

Wyłączanie archiwizowania i kasowanie rozmów

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz archiwizować swoich rozmów, możesz wyłączyć archiwum w Ustawieniach GG jednak nie zalecamy tego. Twoje dane są bezpieczne tak długo, dopóki hasło do Twojego konta GG nie wpadnie w niepowołane ręce. Aby wyłączyć archiwizowanie rozmów otwórz ustawienia GG, a następnie przejdź do zakładki Prywatność. Pamiętaj jednak, …»

archiwum-zalacznikow

Archiwum załączników

Podczas rozmowy przez GG, czasem zachodzi potrzeba przesłania linka do jakiejś strony. Bardzo często to właśnie do nich chcemy wrócić po jakimś czasie. Wtedy właśnie przydatne jest archiwum załączników w GG. Po wybraniu osoby z listy po lewej stronie okna otrzymujemy listę przeprowadzonych z nią rozmów. Jeśli wymienialiśmy z nią jakieś …»