Kontakt

Uwaga! Przed wysłaniem zapytania do działu technicznego, sprawdź czy Twój problem nie został już opisany lub rozwiązany.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie na naszych stronach, prześlij wiadomość za pomocą poniższego formularza.
Wybierz dział, do którego chcesz przesłać wiadomość. Pamiętaj, że im więcej podasz informacji, tym lepiej będziemy mogli Ci pomóc.

Dziękujemy za wszelkie pytania i sugestie dotyczące serwisów i usług GG!

Uwaga!

Przed wysłaniem upewnij się, że podałeś poprawne dane. Jeśli podasz zły adres email, nie będziemy mogli się z Tobą skontaktować

 

Twoje imię i nazwisko

Twój e-mail

Twój numer GG (jeśli go masz)

Podaj kategorię

Temat

Twoja wiadomość

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w powyższym formularzu, w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane pytanie, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych (RODO). Administratorem Twoich danych osobowych jest Fintecom S.A., ul. J. Piłsudskiego 45, 75-502 Koszalin (KRS 0001056179, NIP: 6692501424, REGON: 320877907), która przetwarza podane w formularzu dane osobowe w celu odpowiedzi na kontakt lub zadane pytanie. Dane osobowe są przetwarzane do czasu, aż staną się zbędne z uwagi na cel ich przetwarzania lub do czasu otrzymania od Ciebie skutecznego sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Więcej informacji znajdziesz w Polityce prywatności, przesłanie formularza oznacza zapoznanie się z jej treścią.

Kod z obrazka
captcha

 

Fintecom Sp. z o.o.
ul. Marszałka Piłsudskiego 45
75-502 Koszalin
POLAND
e-mail: bok@gg.pl