Wyświetlanie czasu w oknie rozmowy w GG na Androida

W celu zwiększenia ilości treści mieszczącej się na ekranie urządzeń mobilnych, czas nadchodzących wiadomości wyświetlany jest rzadziej niż w przypadku aplikacji desktopowej. Użytkownik, który aktywnie prowadzi rozmowę z innym kontaktem, domyślnie nie widzi w oknie rozmowy dokładnego czasu nadejścia/wysłania każdej wiadomości. Może jednak w każdej chwili sprawdzić tę informację. W …»

Statusy GG w Windows 8

Rozmowy w GG na Windows 8

Komunikator GG, przygotowany dla Windows 8 w wersjach Modern UI i RT przewidzianej dla tabletów, różni się od standardowego GG. Po zainstalowaniu programu na komputerze żółty kafelek z logo GG widoczny jest na pulpicie. Aby zalogować się na swoim profilu klikamy w kafelek GG.  Jego wybór pokaże nam okno logowania …»

Rozmowa tekstowa

Rozmowa tekstowa

Komunikator GG to najlepsze narzędzie do porozumiewania się ze znajomymi. Przesyłanie wiadomości tekstowych jest najbardziej przyjazną formą komunikacji w sieci. Rozmowy możesz wykonywać używając GG zainstalowanego  na komputerze, korzystając ze strony www.gg.pl albo za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym. Ty i Twój rozmówca możecie korzystać z różnych urządzeń, a nawet …»

Emotikony

Emotikony GG

Wiele lat temu gdy powstawała poczta elektroniczna, a potem komunikatory ludzie zauważyli, że trudno jest czasem pokazać w szybkiej komunikacji tekstowej to, że jakaś wypowiedź jest żartobliwa, przewrotna, że jest się z czegoś zadowolonym lub z jakiegoś powodu smutnym. Zaczęto stosować proste symbole oznaczające nastrój, które z czasem zostały wzbogacone …»

Przesyłanie zdjęć z komórki

Przesyłanie zdjęć z komórki

Podczas rozmowy tekstowej na komunikatorze GG, na telefonie komórkowym możesz do swoich rozmówców przesyłać zdjęcia. Skorzystaj z ikony do wysyłania załączników w oknie rozmowy i wybierz plik, który chcesz wysłać, na swoim telefonie komórkowym lub wybierz opcję robienia zdjęcia. Zdjęcia wysłane z komórki podobnie jak z innych wersji GG będą …»

Przesyłanie zdjęć

Przesyłanie zdjęć

W trakcie rozmowy ze znajomymi, możesz przesyłać im dowolne pliki, w tym również zdjęcia. Mogą być one wysłane w dwóch postaciach – jako plik do zapisania na dysku, bądź obrazek wklejony bezpośrednio do rozmowy. Aby wysłać zdjęcie jako plik, tak aby Twój znajomy mógł zapisać je u siebie na dysku, …»

Przesyłanie linków

Przesyłanie linków i plików

Podczas rozmowy w komunikatorze GG możesz swojemu rozmówcy w każdej chwili wysyłać linki do stron internetowych. Skopiuj go z paska adresu przeglądarki WWW i po prostu wklej go do okna rozmowy. Link zostaje wyróżniony, aby łatwo go było potem odnaleźć. Często prezentowana jest także miniaturka strony, do której dany link prowadzi. …»

Archiwum

Archiwum – wracanie do poprzednich rozmów

Podczas korzystania z komunikatora GG zdarza się, że chcesz wrócić do prowadzonej wcześniej rozmowy. Pomoże Ci w tym Archiwum online. W komunikatorze GG zainstalowanym na komputerze lub dostępnym przez WWW, archiwum online możesz otworzyć na kilka sposobów: Kliknięcie prawym przyciskiem myszki na danej osobie na liście kontaktów i wybranie opcji Archiwum powoduje …»

Zmiana czcionki

Zmiana czcionki i wyglądu okna rozmowy

GG w wersji instalowanej na komputerze pozwala na dostosowanie wyglądu oraz działania okna rozmowy do indywidualnych wymagań użytkownika. Kiedy prowadzisz kilka rozmów jednocześnie, możesz każdą z nich prowadzić w osobnym oknie lub wybrać jedno, w którym każda rozmowa ma swoją zakładkę. Możesz to zrobić albo w ustawieniach GG w zakładce …»

Witaj, czy masz pytania w sprawie GG? Napisz do nas... Wyślij