ustawienia-gg-na-komorce

Ustawienia GG na komórce

Ustawienia w komunikatorze GG pozwalają personalizować i dostosować komunikator do potrzeb użytkownika, tak aby spełniał jego wymagania. Pełny panel ustawień dostępny jest w GG w wersji instalowanej na komputerze oraz (z drobnymi zmianami) w wersji dostępnej przez WWW. W wersji dla telefonów komórkowych dostępne są wybrane opcje, wystarczające dla kogoś, …»

jak-dzialaja-ustawienia-w-gg

Jak działają ustawienia w GG

GG ma użytkowników o bardzo różnych potrzebach i upodobaniach. Ustawienia służą do personalizacji i przystosowania GG do ich potrzeb, tak aby spełnić ich wymagania pod kątem zmian w profilu, prywatności, wyglądu okna rozmowy, rodzaju odgrywanych dźwięków, ustawień zaawansowanych oraz związane z GG Czat. Wszystkie ustawienia GG dla danego profilu przechowywane …»

obsluga-okna-ustawien

Obsługa okna ustawień

Użytkownicy mogą dostosować GG do swoich potrzeb, uzupełnić swój profil czy podjąć decyzje na temat poziomu prywatności, poprzez rozbudowany panel ustawień w GG w wersjach na komputer i przez WWW. Ustawienia dla wersji działających na komórkach są znacznie uproszczone i mieszczą się na jednym ekranie.

profil-gg

Ustawienia: Profil

Podczas rejestracji konta GG każdy użytkownik podaje dane, dzięki którym przedstawia się innym użytkownikom, może być odnaleziony przez znajomych w katalogu publicznym oraz w przypadku zapomnienia hasła może odzyskać dostęp do swojego konta. W każdej chwili możliwa jest zmiana lub uzupełnienie tych danych dzięki zakładce Profil Informacje o danych profilowych i …»

prywatnosc

Ustawienia: Prywatność

W zakładce ustawień Moje konto/Prywatność możesz ustalić do jakich informacji o Tobie będą mieli dostęp Twoi znajomi, a do jakich osoby, których nie dodałeś do swojej listy kontaktów. Należy pamiętać, że zmiany dokonywane w tej zakładce są globalne i jednakowe dla wszystkich urządzeń, na których korzystasz z komunikatora GG, nawet …»

Ustawienia_powiadomień

Ustawienia: Notyfikacje

W zakładce Notyfikacje możesz ustalić kiedy będą wyświetlane chmurki powiadomień. Domyślnie, dla każdego nowego użytkownika GG, prawie wszystkie powiadomienia są włączone. Możesz zmienić opcje powiadomień zgodnie ze swoimi potrzebami, odznaczając wybrane opcje. Możesz też w każdej chwili powrócić do ustawień domyślnych klikając w przycisk Przywróć domyślne Ustawienia.

wyglad

Ustawienia: Wygląd i dźwięki

W komunikatorze GG, o przychodzących wiadomościach, plikach, zaproszeniach i innych wydarzeniach, możesz być informowany odpowiednimi sygnałami dźwiękowymi. Towarzyszą one domyślnie chmurkom powiadomień wyświetlanym w rogu ekranu lub okna przeglądarki. W zakładce Wygląd i Dźwięki możesz je włączać lub wyłączać, ustawić ich głośność (niezależną od głośności innych dźwięków w systemie) oraz przełączać się …»

zaawansowane

Ustawienia: Ustawienia zaawansowane

W zakładce Ustawienia zaawansowane możesz ustalić jaki status pojawi się, kiedy zalogujesz się do komunikatora GG. Możesz wybrać na stałe jedną z 6 opcji: Taki jak miałem poprzednio Dostępny Pogadam Zaraz wracam Nie przeszkadzać Niewidoczny Po wybraniu jednej z opcji wystarczy jak naciśniesz przycisk Zapisz w lewym dolnym rogu okienka …»

czat-gg

Ustawienia: GG Czat

W zakładce GG Czat możesz skonfigurować GG Czat na Twoją stronę WWW. Możesz wybrać kolor i wielkość okienka, wskazać nazwę na przycisku, umieścić wiadomość powitalną zarówno gdy jesteś dostępny dla swoich klientów jak i niedostępny i wygenerować kod GG Czatu. Szczegółowe informacje o tej funkcji znajdziesz na naszej stronie pod …»