powiadomienia android

Powiadomienia w GG na Androida

W celu ograniczenia zużycia baterii i łącza urządzeń mobilnych, w GG na system Android zastosowano dwa tryby pracy aplikacji. Aplikacja jest aktywna gdy bezpośrednio z niej korzystamy (jest wyświetlona na ekranie urządzenia), a także do 10 minut po zrzuceniu aplikacji w tło (przejściu na poziom pulpitu lub innej aplikacji). Po …»

Chmurki powiadomień

Chmurki powiadomień

Jeśli używasz GG w wersji na komputer i zachowasz domyślne ustawienia, program zawsze uruchomi się automatycznie i powiadomi Cię o każdej aktywności. Kiedy ktoś będzie chciał nawiązać z Tobą kontakt i napisze coś do Ciebie na GG, zaprosi Cię do gry, wyśle plik lub zaprosi  do znajomości to GG czuwające cały …»

Plakietki powiadomień

Plakietki powiadomień

GG we wszystkich wersjach, zarówno instalowane na komputerze jak i dostępne przez WWW i na komórce sygnalizuje nierozpatrzone powiadomienia wyświetlając czerwone plakietki na odpowiednich ikonach programu.  Jest to typowy sposób sygnalizowania, stosowany także w innych programach i serwisach internetowych oraz na wszystkich nowoczesnych telefonach komórkowych. Plakietka pojawia się zwykle na …»

Powiadomienia dźwiękowe

Powiadomienia dźwiękowe

Kiedy przychodzi powiadomienie i wyświetlana jest chmurka, komunikator odgrywa także dźwięk. Dzięki temu, jeśli masz włączone głośniki, dowiesz się, że ktoś chce się z tobą skontaktować, nawet jeśli nie siedzisz przy komputerze. GG odgrywa różne dźwięki dla różnych zdarzeń: Wiadomość – kiedy ktoś przesyła wiadomość tekstową Powiadomienie – wszystkie inne …»

Zakładka Ostatnie

Zakładka „Ostatnie”

We wszystkich wersjach GG: na komputer, dla komórki i przez WWW, w głównej nawigacji dostępna jest zakładka Ostatnie. Zawiera ona listę ostatnio prowadzonych rozmów, a dla GG na komputer i GG dostępnego przez WWW zawiera także listę nierozpatrzonych powiadomień. Lista ostatnich rozmów obejmuje zarówno normalne rozmowy tekstowe jak i  konferencyjne. …»

Status Nie przeszkadzać

Wyciszanie powiadomień i status „Nie przeszkadzać”

W niektórych przypadkach możesz chcieć wyciszyć powiadomienia przychodzące na GG zainstalowane na komputerze lub dostępne przez WWW, to znaczy sprawić, że nie będą wyświetlane dla nich chmurki i odgrywane dźwięki. Jeśli np. masz wielu znajomych możesz wyłączyć powiadomienia o zmianie statusu, itd. Chmurki powiadomień  można wyłączyć w ustawieniach GG, w …»

Witaj, czy masz pytania w sprawie GG? Napisz do nas... Wyślij