rozdzial_8_pic_01

Zmiana moich danych

Każdy użytkownik GG podczas rejestracji podaje informacje na swój temat: imię i nazwisko albo pseudonim, pod którymi będzie figurował w katalogu publicznym datę urodzin, płeć i miasto w którym się znajduje – dzięki temu znajomi mogą łatwiej go zidentyfikować wśród innych osób nazywających się tak samo adres e-mail lub dodany numer …»

image2

Tagi

Aby ułatwić użytkownikom wyszukanie osób o podobnych preferencjach, lub firm, których właśnie szukają, istnieje możliwość otagowania profilu. Szanujemy prywatność Użytkowników GG, dlatego tagi nie są widoczne dla innych w podglądzie profili. Użytkownicy wpisując je np. w oknie wyszukiwarki w Katalogu Publicznym (należy poprzedzić znakiem #) łatwiej dotrą do odpowiedniej osoby …»

katalog-publiczny

Katalog publiczny

Każdy użytkownik, rozpoczynający korzystanie z komunikatora GG, staje się częścią jego sieci i społeczności złożonej z milionów osób. Każdą z nich, niezależnie od tego czy szukasz swoich znajomych lub osób, które chciałbyś poznać – znajdziesz w Katalogu Publicznym. Katalog ten jest spisem wszystkich użytkowników oraz ich numerów GG.  Podczas procesu …»

pic_05

Prywatność w GG

Dokładamy starań, aby każdy z użytkowników narzędzi GG czuł się bezpiecznie i wiedział, które z jego danych są widoczne dla innych użytkowników. Podczas rejestracji podałeś imię i nazwisko lub pseudonim oraz datę urodzenia, miasto i płeć. Te informacje są widoczne dla wszystkich ponieważ figurują w katalogu publicznym GG. Dzięki temu …»

gg-ssl2

Bezpieczne połączenia

Jeśli Ty i Twój rozmówca korzystacie z najnowszej wersji GG na komputer, na komórkę lub przez WWW, Wasze rozmowy są szyfrowane protokołem SSL. Oznacza to, że nikt nie może podsłuchać o czym rozmawiacie. Wystarczy, że jedna ze stron korzysta z nieoficjalnego programu do rozmawiania przez GG lub starej wersji GG …»

publiczny

Bezpieczne zachowanie w Internecie

Bezpieczeństwo w sieci zależy przede wszystkim od świadomości użytkowników. Staramy się podpowiadać w jaki sposób mogą oni chronić swoją prywatność i wystrzegać kłopotów i nieprzyjemności. Internet to miejsce, w którym można znaleźć tysiące wartościowych informacji i dzielić się nimi ze znajomymi, ale także i tutaj zdarzają się osoby nieuczciwe, a …»