Dodatkowe możliwości komunikatora

Komunikator GG oprócz możliwości szybkiej wymiany wiadomości tekstowych oferuje swoim Użytkownikom wiele dodatkowych funkcji.

Przede wszystkim możliwe są inne formy prowadzenia rozmowy. Jeśli Ty i Twój rozmówca posiadacie komputer wyposażony w mikrofon i głośniki lub słuchawki, możecie rozmawiać tak jak przez klasyczny telefon. Jeżeli Ty i Twój rozmówca posiadacie komputer wyposażony w kamerki, możecie widzieć się wzajemnie. Komunikator pozwala też na prowadzenie rozmów konferencyjnych (w których uczestniczą więcej niż dwie osoby).

Podczas rozmowy przez GG możecie zagrać w jedną z wbudowanych w komunikator gier towarzyskich, na przykład w kółko i krzyżyk, statki albo warcaby.

Komunikator umożliwia też przesyłanie plików, zdjęć, dokumentów (nawet bardzo dużych). Możesz to zrobić w oknie rozmowy albo za pośrednictwem wbudowanego w GG dysku sieciowego. Możesz przechowywać na nim pliki i udostępniać je swoim znajomym, wybranym osobom z listy kontaktów lub nawet użytkownikom, którzy nie korzystają z GG.

Na www.gg.pl masz też możliwość słuchania radia. Komunikator GG jest także platformą dla aplikacji zewnętrznych. Każdy może napisać dla niego aplikację, która poszerzy jego możliwości. Kliknij na ikonę Aplikacji, znajdującą się na głównym pasku menu komunikatora, aby przejść do katalogu aplikacji, w którym na pewno znajdziesz coś dla siebie. Aplikacje możesz wybierać w oknie głównym (listy kontaktów) lub przytwierdzać do pulpitu jako widgety.

 

Witaj, czy masz pytania w sprawie GG? Napisz do nas... Wyślij