mapa

GGapp dla firm i zespołów

Prowadzisz firmę, instytucję, a może pracujesz ze znajomymi nad wspólnym projektem? Łączy Was jedno - potrzebujecie sprawnej wymiany informacji w grupie zawodowej lub prywatnej. Rozwiązaniem jest GGapp - komunikator do komunikacji wewnętrznej.

Rozmawiaj w grupach, dyskutuj w zespołach o projektach – od budowy elektrowni atomowej po przygotowania do akademii szkolnej. A to wszystko na bazie GG.

 

GGapp to nowa aplikacja do komunikacji wewnętrznej oparta na puli numerów GG przydzielanej dla danej firmy/zespołu. W każdej chwili możesz dodać również numery GG spoza sieci firmowej i rozmawiać z całą społecznością GG. Komunikator sprawdzi się doskonale zarówno w biznesie, jak i w prywatnym zastosowaniu.

 

Poukładaj komunikację wewnętrzną dzięki GGapp:

Jako pracodawca/właściciel/kierownik projektu:

Jako pracownik/członek zespołu:

Aplikacja będzie bezpłatna dla małych zespołów (do 10 użytkowników), płatna dla większych zespołów (abonamenty miesięczne / roczne).

 

Zgłoś swój zespół do bezpłatnych testów GGapp

Zgłoszenia: info@ggapp.com 

Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej przez Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, w ramach Projektu RPZP.01.08.00-32-0020/19 pt. „Stworzenie przez firmę Fintecom S.A. innowacyjnego narzędzia do wyodrębnionej komunikacji w firmach i organizacjach pod nazwą GG App”.

aGGa Twoja asystentka AI