mapa

Praca w GG

Fintecom oferuje popularną platformę komunikacyjną GG, której główną osią jest komunikator w wersji komputerowej, przeglądarkowej i mobilnejhttps://www.gg.pl.

Od ponad 18 lat platforma Gadu-Gadu rozwija usługi komunikacji w Internecie, pozwalające milionom osób być cały czas w kontakcie ze znajomymi.

Z usług Gadu-Gadu korzysta blisko 1,5 mln osób miesięcznie.

PRACA W GADU-GADU TO:

Wyzwanie – realizujemy najbardziej zaawansowane technologicznie projekty w polskim Internecie o dużej skali (adresowane do wielomilionowej społeczności).

Wiedza i profesjonalizm – pracujemy w gronie doświadczonych specjalistów, ale też wspólnie uczymy się i rozwijamy.

Wszechstronność – zapewniamy pracę nad szerokim wachlarzem produktów i usług internetowych – od komunikacji, przez sieci społecznościowe po projekty mediowe i mobilne.

Dołącz do nas! Dołącz do GG Team!

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z GG wyślij aplikację na adres: rekrutacja@england.pl

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Programista Front-End

Miejsce pracy: Koszalin

Szukamy Ciebie jeśli:

Lubisz wyzwania i chcesz być częścią zespołu wdrażającego nowoczesne usługi finansowe oraz przygotowującego komunikator GG do ekspansji zagranicznej. Jesteś otwarty na naukę nowej, cross-platformowej technologii Flutter stworzonej przez Google, opartej na języku Dart. Chcesz wspierać, rozwijać i utrzymywać nasze serwisy, tworzyć nowe rozwiązania dla odbiorców naszych usług. Chcesz nieustannie rozwijać swoje kompetencje zawodowe i realizować się w obszarach, które najbardziej Cię interesują.

Twoje przyszłe zadania:

Oczekujemy od Ciebie:

Oferujemy w zamian:

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@england.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Fintecom Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Fintecom Sp. z o.o. z siedzibą w Koszalinie przy ul. Marszałka Piłsudskiego 45. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dziękujemy za przesłane aplikacje.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami.

sloneczko GGWitaj, czy masz pytania w sprawie GG? Napisz do nas... Wyślij