mapa

Dołącz do beta testów GGwallet!

Wirtualny portfel w GG - przyjmuj płatności prosto na komunikator

Wygodnie przyjmuj płatności i płać prosto ze swojego GG! Beta testy wirtualnego portfela w GG ruszyły. I Ty możesz być w awangardzie zmian w #fintech i dołączyć do jednych z pierwszych użytkowników usługi GGwallet w Polsce.

W pierwszym etapie testów uruchomiliśmy GGwallet w wersji GG na system mobilny Android. GGwallet na początku pełni głównie rolę skarbonki do zbiórek, ale również umożliwia przelewy między portfelami, po zeskanowaniu QR kodu innej skarbonki. Kolejne możliwości wirtualnego portfela GG powstają!

Jak dołączyć do testów?

 1. Jeśli jeszcze nie masz nr GG (jak to możliwe?), pobierz komunikator z Google Play w swoim smartfonie. Załóż nr GG i go zweryfikuj – (więcej o weryfikacji nr GG tutaj).
 2. Następnie, aby dołączyć do testów GGwalleta, napisz do nas zgłoszenie na mobilne@gadu-gadu.pl, ważne abyś w zgłoszeniu podał/a numer GG.
 3. Gdy otrzymasz od nas odpowiedź e-mail, z informacją, że zostałeś przypisany do testów GGwalleta:
  1. Uruchom aplikację GG na swoim telefonie z systemem Android,
  2. Wybierz z Menu -> GGwallet,
  3. Uzupełnij wymagane dane.
 4. Aby aktywować GGwallet muszą być spełnione 3 warunki:
  1. konto musi być zweryfikowane i oznaczone zielonym znaczkiem,
  2. w profilu należy mieć potwierdzony adres e-mail (Menu->Ustawienia-> Profil),
  3. w ustawieniach profilowych musi być podany numer telefonu (Menu->Ustawienia-> Profil).

GG się opłaca

Aktywuj wersję testową nowej usługi fintech w komunikatorze GG i zobacz, jak wkrótce będzie się płacić oraz przyjmować płatności! Otrzymasz automatycznie swój unikalny kod QR, na który inni będą mogli wpłacać Ci pieniądze. To początek nowości, które planujemy.

Dostawcą GGwallet jest spółka Fintecom, właściciel GG, posiadająca licencję Krajowej Instytucji Płatniczej nadzorowanej przez KNF – Komisję Nadzoru Finansowego.

Pytania? Napisz do nas na mobilne@gadu-gadu.pl

GGwallet docelowo to m.in.:

Jako Krajowa Instytucja Płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego, posiadamy niezbędne zezwolenia, aby wprowadzić taką usługę płatniczą w całej Unii Europejskiej. W początkowym etapie GGwallet będzie oferowany tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Dla kogo GGwallet?

GGwallet, ze względu na rygorystyczne przepisy związane z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy, nie będzie oferowany każdemu Użytkownikowi GG (Gadu-Gadu), a jedynie tym, których profile nie są anonimowe i zostały wcześniej przez nas zweryfikowane, po wysłaniu przez Użytkownika z jego własnego rachunku bankowego przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza.

Po przekroczeniu sumy wpłat w wysokości 4 500 zł, konieczna będzie dalsza weryfikacja Użytkownika. Jeden Użytkownik będzie mógł mieć tylko jeden GGwallet.

Zastosowanie GGwallet będzie szerokie. Na przykład inni Użytkownicy lub osoby nieposiadające GG, będą mogły wpłacać osobie posiadającej  GGwallet drobne środki, np. na urodziny, Walentynki, różne zbiórki, wpłacać składki, zeskanować QR kod i przelać napiwek za miłą obsługę w restauracji, wesprzeć influencerów dzięki funkcji podobnej do „Buy Me a Coffee” itp. W dalszej perspektywie wprowadzimy płatności pomiędzy użytkownikami do wysokości środków zgromadzonych w GGwallet.

Podstawowe funkcjonalności GGwallet:

Opłaty:

Istnieje możliwość negocjowania niższych opłat dla organizacji charytatywnych i innych organizacji pożytku publicznego, bo kody QR GGwallet doskonale nadają się na puszki kwestarskie do bezgotówkowych zbiórek.

Regulaminy:

Regulamin Usługi GGwallet dla właścicieli portfeli

Regulamin dla wpłacających do GGwallet

 

aGGa Twoja asystentka AI