mapa

GGwallet - Twój wirtualny portfel w GG

Wygodnie przyjmuj płatności i płać innym użytkownikom prosto ze swojego GG!

Uruchomiliśmy GGwallet w wersji Beta, dla wszystkich użytkowników mobilnej wersji GG na Android.

GGwallet na początku pełni głównie rolę skarbonki do zbiórek, ale również umożliwia przelewy między portfelami (między numerami GG), po zeskanowaniu QR kodu innego GGwallet’a. Powstają kolejne funkcjonalności wirtualnego portfela GG i będą one sukcesywnie udostępniane.

Pamiętaj, że GGwallet ma cechy rachunku płatniczego, po jego aktywacji generujemy specjalnie dla Ciebie unikalny 26-cio cyfrowy wirtualny numer IBAN, podobny do tego jaki masz w swoim banku. Z tego powodu aktywować GGwallet, możemy tylko dla w pełni zweryfikowanych użytkowników GG.

Jak aktywować GGwallet w swoim GG?

 1. Jeśli jeszcze nie masz nr GG (jak to możliwe?), to pobierz komunikator z Google Play w swoim smartfonie. Zarejestruj konto GG i go zweryfikuj – (więcej o weryfikacji nr GG tutaj).
 2. Uruchom aplikację GG na swoim telefonie z systemem Android,
  1. Wybierz z Menu -> GGwallet BETA,
  2. Uzupełnij wymagane dane.
 3. Aby aktywować GGwallet w wersji demonstracyjnej, muszą być spełnione 3 warunki:
  1. konto GG musi być zweryfikowane i oznaczone zielonym znaczkiem,
  2. w profilu należy mieć potwierdzony adres e-mail (Menu -> Ustawienia -> Profil),
  3. w ustawieniach profilowych musi być podany numer telefonu (Menu -> Ustawienia -> Profil).
 4. Do pełnego odblokowania wszystkie funkcjonalności GGwallet, aby móc gromadzić czy wysyłać z niego środki, konieczny jest jeszcze ostatni krok związany z pełną weryfikacją użytkownika, czyli dosłanie (z poziomu aplikacji) zdjęcia swojego dowodu osobistego czy paszportu.

GG się opłaca

Aktywuj swój wirtualny portfel w komunikatorze GG i zobacz, jak można wygodnie, szybko i bezpiecznie płacić oraz przyjmować płatności! Otrzymasz automatycznie swój unikalny kod QR, na który inni będą mogli wpłacać Ci pieniądze. Możesz np. kod QR opublikować na swojej stronie www i w ten sposób otrzymywać datki od swoich fanów.

Dostawcą GGwallet jest spółka Fintecom S.A., właściciel komunikatora GG, posiadająca licencję Krajowej Instytucji Płatniczej nadzorowanej przez KNF – Komisję Nadzoru Finansowego.

Masz pytania? Napisz do nas na ggwallet@gg.pl

To dopiero początek nowości, które planujemy w GGwallet.

GGwallet docelowo to m.in.:

Jako Krajowa Instytucja Płatnicza nadzorowana przez Komisję Nadzoru Finansowego, posiadamy niezbędne zezwolenia, aby wprowadzić taką usługę płatniczą w całej Unii Europejskiej. W początkowym etapie GGwallet będzie oferowany tylko na terenie Rzeczpospolitej Polskiej.

Dla kogo GGwallet?

GGwallet, ze względu na rygorystyczne przepisy związane z przeciwdziałaniem praniu pieniędzy (AML), nie będzie oferowany każdemu Użytkownikowi GG, a jedynie tym, których profile nie są anonimowe i zostały wcześniej przez nas zweryfikowane, po wysłaniu przez Użytkownika z jego własnego rachunku bankowego przelewu weryfikacyjnego w wysokości 1 grosza oraz dosłanie wymaganych dokumentów potwierdzających tożsamość, celem weryfikacji Użytkownika. Jeden Użytkownik będzie mógł mieć tylko jeden GGwallet. W wyjątkowych sytuacjach, drugi GGwallet może być utworzony oddzielnie dla działalności gospodarczej użytkownika GG.

Zastosowanie GGwallet będzie szerokie. Na przykład inni Użytkownicy lub osoby nieposiadające GG, będą mogły wpłacać osobie posiadającej  GGwallet drobne środki, np. na urodziny, różnego rodzaju zbiórki, wpłacać składki, dzielić się rachunkiem, zeskanować QR kod kelnerki i przelać napiwek za miłą obsługę w restauracji, wesprzeć influencerów dzięki funkcji podobnej do „Buy Me a Coffee”, płatności pomiędzy użytkownikami do wysokości środków zgromadzonych w GGwallet.

Podstawowe funkcjonalności GGwallet:

Opłaty:

Istnieje możliwość negocjowania niższych opłat dla organizacji charytatywnych i innych organizacji pożytku publicznego, bo kody QR GGwallet doskonale nadają się np. na puszki kwestarskie do bezgotówkowych zbiórek.
Zachęcamy do skorzystania z tej nowości w komunikatorze GG 🙂

GGwallet na puszce kwestorskiej

Regulaminy:

Regulamin Usługi GGwallet dla właścicieli portfeli

Regulamin dla wpłacających do GGwallet

 

aGGa Twoja asystentka AI