Archiwum załączników

Podczas rozmowy przez GG, nawet głosowej, czy z kamerką, czasem zachodzi potrzeba przesłania linka do jakiejś strony. Bardzo często to właśnie do nich chcemy wrócić po jakimś czasie. Wtedy właśnie przydatne jest archiwum załączników w GG.

Po wybraniu osoby z listy po lewej stronie okna otrzymujemy listę przeprowadzonych z nią rozmów. Jeśli wymienialiśmy z nią jakieś linki, po prawej stronie pojawi się kilka ostatnich, a powyżej wykazu rozmów pojawi się zakładka Załączniki. Po jej wybraniu otrzymamy widok wszystkich załączników wymienianych z daną osobą.

Domyślnie załączniki wyświetlane są w postaci miniatur. Korzystając z przycisków w prawym górnym rogu listy załączników możemy przełączać pomiędzy widokiem miniatur a widokiem w formie listy.

Widok okna archiwum komunikatora GG na komputerze

Archiwum załączników w GG dostępnym przez WWW pozwala także na filtrowanie ich po rodzaju (linki, muzyka, filmy, inne) oraz na przeglądanie tylko wysłanych lub tylko odebranych załaczników.

Warto pamiętać, że historia wysłanych i odebranych plików jest także dostępna w widoku GG dysku w zakładkach Odebrane i Wysłane.

Witaj, czy masz pytania w sprawie GG? Napisz do nas... Wyślij