Kafelek GG w Windows 8

Komunikator GG pod Windows 8 oraz RT (Modern UI)

Użytkownicy Windows 8 (w wersjach Modern UI oraz RT – na tablety) mogą korzystać z Komunikatora GG przeznaczonego specjalnie dla tych odmian systemu. Plik instalacyjny pobierzesz ze strony www.gg.pl/info/pobierz Za pomocą GG przeprowadzisz rozmowy ze swoimi znajomymi. Będziesz miał dostęp do archiwum online. Zmienisz swój status i wstawisz opis.  Program …»

Jak odinstalować GG?

Jeżeli chcesz odinstalować GG ze swojego komputera kliknij Start, a następnie wejdź w Panel Sterowania. Tam znajdź i kliknij na Dodaj lub Usuń Programy.  Otworzy się okno, w którym znajdować się będzie lista zainstalowanych programów na Twoim komputerze. Wyszukaj na niej program GG i kliknij przycisk Usuń. W oknie deinstalatora …»

GG przez WWW

Jak rozpocząć używanie GG przez WWW?

Jeśli dotąd nie używałeś GG, możesz pobrać wersję do zainstalowania na Twoim komputerze lub komórce, albo zalogować się do wersji dostępnej przez WWW pod adresem www.gg.pl. Najwygodniejsze jest niewątpliwie korzystanie z wersji instalowanej na komputerze. Ma ona najwięcej opcji i nie wymaga otwartej przez cały czas przeglądarki. Kiedy jednak chcesz …»

Pobierz GG

Jak znaleźć i zainstalować GG?

Aby korzystać z komunikatora GG w wersji na komputer należy go pobrać i zainstalować. Jest on dostępny dla systemów operacyjnych Windows, Mac OS, Linux oraz Windows 8. Plik instalacyjny należy pobrać ze strony www.gg.pl/info/pobierz. GG na telefon komórkowy możesz zainstalować przez Apple AppStore, Google Play (dawniej Android Market) albo z Windows Phone …»

Numer GG i hasło

Numer GG i hasło

Po rejestracji i założeniu profilu, otrzymasz od nas swój własny numer GG. Jest to numer, który identyfikuje użytkownika w sieci GG. Przy pomocy numeru GG, użytkownik może zalogować się na swoje konto w komunikatorze na komputer, na komórkę, lub w przeglądarce na stronie www.gg.pl. Aby nikt niepowołany nie miał dostępu do …»

profil_rejestracja

Dane potrzebne do rejestracji

Kiedy pierwszy raz uruchamiasz nowe GG albo logujesz się na stronie www.gg.pl, prosimy Cię o podanie kilku informacji. Podobne dane są wymagane przy rejestracji do innych tego typu serwisów. Pozwalają one utrzymać odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz umożliwiają wzajemne rozpoznanie się przez użytkowników. Adres e-mail albo numer telefonu Podczas rejestracji poprosimy Cię …»

Potwierdzenie rejestracji

Potwierdzenie rejestracji

Podczas procesu rejestracji w GG (zakładania konta) albo aktualizacji danych, prosimy Cię o podanie adresu e-mail lub numeru telefonu. Wymagane jest podanie przynajmniej jednej z tych danych. Jeśli zapomnisz hasła do swojego konta GG, na ten e-mail lub telefon dostaniesz link oraz informację jak ustawić nowe. Kontakt ten przyda się …»

Stare GG

Przejście z poprzedniej wersji GG (Gadu-Gadu)

Jeśli korzystałeś z jednej z wcześniejszych wersji GG lub innego programu używającego protokołu Gadu-Gadu, to znaczy, że masz swój numerek  GG i hasło. Możesz go oczywiście używać także w najnowszej wersji GG. Aktualizacja danych Zaraz po instalacji nowego GG poprosimy Cię o uzupełnienie danych profilowych. Starsze wersje nie wymagały podania …»

Wiele profili GG na komórce

Wiele profili GG na komórce

Na jednym telefonie z GG może korzystać wiele osób, każda z oddzielnym kontem, zabezpieczonym własnym hasłem potrzebnym w trakcie logowania. …»

Wiele profili GG na komputerze

Wiele profili GG na komputerze

Jeśli masz kilka numerów GG w komunikatorze zainstalowanym na komputerze możesz korzystać z nich jednocześnie. Dzięki temu z GG może korzystać kilku domowników. Nawet jeśli używasz komputera sam, możesz mieć kilka własnych profili GG – na przykład jeden do kontaktów zawodowych, a drugi prywatnych. Kiedy potrzebne jest więcej profili W pierwszym …»

GG na wielu urządzeniach

Korzystanie z GG na wielu urządzeniach

Z komunikatora GG możesz korzystać na różnych urządzeniach, nawet na kilku jednocześnie, na swoim lub obcym komputerze, na telefonie komórkowym, instalując specjalny program albo po prostu logując się na stronie WWW. Dzięki temu, nie tracisz kontaktu ze swoimi znajomymi, niezależnie od tego, której wersji GG oni używają i w jakich …»

Wymagania sprzętowe

Wymagania systemowe

Aby móc korzystać z GG, w zależności od systemu operacyjnego, Twój komputer powinien spełniać poniższe wymogi: Wersja na komputery z systemem operacyjnym firmy Microsoft Inc. System operacyjny w wersji Windows XP lub nowszej, Procesor klasy Pentium 4 lub nowszy, Pamięć RAM: 512 MB, Dysk twardy: 200 MB wolnego miejsca. Wersja …»

Witaj, czy masz pytania w sprawie GG? Napisz do nas... Wyślij