Jak odinstalować GG?

Jeżeli chcesz odinstalować GG ze swojego komputera kliknij Start, a następnie wejdź w Panel Sterowania. Tam znajdź i kliknij na Dodaj lub Usuń Programy.  Otworzy się okno, w którym znajdować się będzie lista zainstalowanych programów na Twoim komputerze. Wyszukaj na niej program GG i kliknij przycisk Usuń.

W oknie deinstalatora GG należy kliknąć Dalej, a następnie Odinstaluj. Nastąpi proces odinstalowywania, po zakończeniu kliknij Zakończ.

W przypadku GG na komórkę, odinstalowanie GG jest bardzo proste ponieważ polega tylko na usunięciu aplikacji z telefonu.

W zależności od systemu jaki posiada Twój telefon komórkowy:

  • iPhone – przytrzymaj ikonkę aplikacji GG tak długo, aż zaczną drgać wszystkie ikony i pojawią się przy nich znaczki “x”. Kliknij na “x” znajdujący się przy aplikacji GG, a następnie potwierdź jej usunięcie.
  • Android – w ustawieniach telefonu znajdź zakładkę Aplikacje, następnie wejdź do niej i wyszukaj program GG. Po kliknięciu wejdziesz do informacji o aplikacji, gdzie znajdziesz przycisk Odinstaluj.

Teraz GG zostało już odinstalowane z Twojego komputera/ telefonu. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz skorzystać z GG  logując się poprzez stronę www.gg.pl. Mamy nadzieję, że do nas wrócisz.