Katalog publiczny

Każdy użytkownik, rozpoczynający korzystanie z komunikatora GG, staje się częścią jego sieci i społeczności złożonej z milionów osób. Każdą z nich, niezależnie od tego czy szukasz swoich znajomych lub osób, które chciałbyś poznać – znajdziesz w Katalogu Publicznym. Katalog ten jest spisem wszystkich użytkowników oraz ich numerów GG.  Podczas procesu rejestracji możesz wybrać jak chcesz się w nim przedstawiać – imieniem i nazwiskiem czy wybranym pseudonimem. Pamiętaj, że dzięki temu, Twoi znajomi będą w przyszłości mieli szansę Cię odnaleźć i dodać do listy kontaktów.

Dostęp do katalogu publicznego możliwy jest z poziomu serwisu www.gg.pl oraz komunikatora instalowanego na komputerze.

Katalog Publiczny GG.pl

Z poziomu komunikatora instalowanego na komputerze do Katalogu Publicznego możesz wejść na kilka sposobów. Kliknij na ikonę plusa znajdującą się obok pola wyszukiwarki, ponad listą kontaktów; rozwiń główne menu komunikatora lub kliknij w zakładkę “Ludzie”, a następnie zakładkę Katalog Publiczny. Chcąc wejść do katalogu publicznego przez stronę WWW należy kliknąć na ikonę plusa znajdującą się obok pola wyszukiwarki, ponad listą kontaktów. W oknie głównym katalogu, możesz wpisać imię, nazwisko, pseudonim, adres e-mail bądź numerek GG. Możesz też szukać ludzi z wybranego miasta. Poniżej wyświetlone zostaną wyniki adekwatne do Twojego zapytania. Możesz skorzystać z dodatkowych opcji, zawężających kryteria wyszukiwania – określić w jakim przedziale wiekowym powinna znajdować się poszukiwana osoba, jakiej jest płci lub z jakiej miejscowości pochodzi. W GG na komputer możesz jeszcze dodatkowo zaznaczyć, że szukasz ludzi z aktualnie ustawionym statusem: “dostępny” lub “pogadam”. Im więcej danych podasz, tym większa jest szansa na odnalezienie poszukiwanej osoby.

Katalog Publiczny w GG instalowanym na komputerze

W formularzu wyszukiwania możesz podać kilka danych. Jeśli na przykład do pola miasto wpiszesz Kraków, zaznaczysz płeć Kobieta, a do pola Wiek Do: wpiszesz 25 wyszukasz wszystkie kobiety z Krakowa nie starsze niż 25 lat.

Witaj, czy masz pytania w sprawie GG? Napisz do nas... Wyślij