Dane potrzebne do rejestracji

Kiedy pierwszy raz uruchamiasz nowe GG albo logujesz się na stronie www.gg.pl, prosimy Cię o podanie kilku informacji. Podobne dane są wymagane przy rejestracji do innych tego typu serwisów. Pozwalają one utrzymać odpowiedni poziom bezpieczeństwa oraz umożliwiają wzajemne rozpoznanie się przez użytkowników.

Adres e-mail

Podczas rejestracji poprosimy Cię także o podanie i potwierdzenie prawdziwego adresu e-mail.

Dane te nie są nigdzie publikowane, pozostają poufne. Nikt niepowołany nie ma do nich dostępu. Przydadzą się natomiast, jeśli kiedyś zapomnisz swojego hasła do GG. Wówczas na podany przy rejestracji e-mail otrzymasz informacje, które pozwolą Ci ustawić nowe hasło. Użyjemy ich także do automatycznego wyszukiwania Twoich znajomych, którzy mają zapisany Twój adres e-mail na liście kontaktów GG. W ten sposób jeszcze szybciej uda Ci się nawiązać kontakt ze znajomymi przez GG.

Sprawdzona możliwość kontaktu z Tobą może być ważna we wszelkich sytuacjach awaryjnych, zwłaszcza związanych z bezpieczeństwem; na przykład wtedy, gdy ktoś niepowołany uzyska dostęp do Twojego konta GG.

Podanym przy rejestracji adresem e-mail możesz się zalogować na stronie www.gg.pl oraz do aplikacji komunikatora pobranej na komputer lub telefon. Pozwoli to logować się do GG nawet tym, którzy zapomnieli swojego numerka GG.

Pamiętaj!

  1. Nigdy, w żadnym mailu nie prosimy Cię o podanie hasła.
  2. Podany przez Ciebie adres e-mail nie jest nigdzie publikowany, pozostaje tylko do naszej wiadomości.

Hasło

Wielu użytkowników miało dotąd ustawione bardzo słabe hasła (na przykład ‘123456’), przez co padali często ofiarą ataków hackerskich. Aby tego uniknąć, podaj nowe, bezpieczne hasło. Musi mieć ono co najmniej 6 znaków. Oprócz małych liter użyj też cyfr, dużych liter lub innych znaków. Jeśli możesz, ustaw nawet dłuższe hasło. Dbaj o swoje bezpieczeństwo.

Nazwa użytkownika i inne dane

W starych wersjach GG wielu użytkowników podpisywało się po prostu „ja”, wielu innych samym imieniem. Przeszukując katalog publiczny, bardzo trudno było znaleźć znajomych, nie znając ich numeru GG. Dlatego teraz, przy rejestracji w nowym GG prosimy Cię abyś się przedstawił.

Wiek i informacja o miejscowości, w której mieszkasz, to informacje widoczne dla Twoich znajomych. Te dane pomogą też Twoim znajomym Cię odnaleźć, jeśli w katalogu publicznym będzie więcej osób o tym samym imieniu i nazwisku lub pseudonimie.

 

Witaj, czy masz pytania w sprawie GG? Napisz do nas... Wyślij