Synchronizacja listy kontaktów

Synchronizacja listy kontaktów w telefonie to najlepszy sposób na to, by szybko znaleźć Twoich znajomych korzystających z GG. W wyniku synchronizacji zostaną oni automatycznie dodani do Twojej listy kontaktów. Powiadomimy Cię o tym byś mógł zaprosić ich do kontaktów i prowadzić rozmowy przez komunikator. O zgodę na synchronizację kontaktów zapytamy …»

Dodawanie kontaktu

Dodawanie i zapraszanie znajomych

Na liście kontaktów w GG możesz umieścić wszystkich swoich znajomych z sieci, z pracy, ze szkoły, jakiekolwiek osoby, z którymi możesz chcieć rozmawiać. Mogą to być też firmy, które umożliwiają swoim klientom kontakt przez GG, organizacje, a nawet automaty czyli Boty GG. Taką osobę lub firmę dodaną na listę kontaktów …»

Lista kontaktów

Poruszanie się po liście kontaktów

Na liście kontaktów widzisz wszystkie osoby, które do niej dodałeś, niezależnie od tego czy robiłeś to w GG zainstalowanym na komputerze, dostępnym przez WWW, czy na komórce. Domyślnie, lista kontaktów wyświetlana jest w porządku alfabetycznym, przy czym najpierw wyświetlana jest  lista osób dostępnych (status poGGadaj, Dostępny lub Zaraz wracam), a …»

Panel profilu użytkownika

Panel profilu użytkownika i edycja danych kontaktu

W GG.pl jeśli klikniesz raz myszką na jedną z osób na liście kontaktów, obok otworzy się profil użytkownika. W wersji GG na komputer, aby wejść do profilu użytkownika należy najechać myszką na wybrany kontakt i kliknąć prawym przyciskiem myszy, a z rozwijanego menu wybrać Profil. W wersji GG na komórkę …»

Usuwanie i ignorowanie kontaktu

Usuwanie i ignorowanie kontaktu

Podczas korzystania z komunikatora GG zdarza się, że chcesz usunąć kontakt z listy kontaktów lub go zablokować. Aby usunąć kontakt z listy kontaktów w aplikacji zainstalowanej na komputerze, należy kliknąć na nim prawym klawiszem myszy i wybrać opcję Profil. Po wejściu do profilu danej osoby należy rozwinąć menu Znajomy – opcje i …»

Status GG

Status GG i jak go używać

Status GG mówi Twoim znajomym czy w danym momencie jesteś dostępny, zajęty lub niezalogowany – inaczej mówiąc określa czy jesteś w sieci i czy masz ochotę rozmawiać przez GG. Jest on reprezentowany jednym z wariantów ikonki słoneczka GG. Status możesz zmienić klikając w jego ikonę zaraz obok swojego imienia i nazwiska/pseudonimu …»

Grupy kontaktów i ulubione

Korzystanie z grup i ulubionych

Jeśli masz dużo osób na swojej liście kontaktów możesz je uporządkować. Z niektórymi rozmawiasz często, z innymi prawie nigdy, na tej samej liście możesz mieć pomieszanych znajomych z pracy, z sieci i rodzinę. Aby ułatwić Ci zarządzanie listą kontaktów, GG udostępnia dwie możliwości. Widok z gwiazdkami jest domyślnym widokiem GG zaraz …»

Tworzenie konferencji

Tworzenie konferencji

Rozmowę tekstową przez GG.pl możesz prowadzić z kilkoma osobami jednocześnie. Rozmowy konferencyjne dostępne są w GG instalowanym na komputerze, w wersji dostępnej przez WWW oraz na komórce. Możesz je tworzyć i w każdej chwili dodawać do nich kolejne osoby. Możesz na stałe opuścić konferencję lub zamknąć na chwilę jej okno, …»

Zmiana wyglądu listy kontaktów

Zmiana wyglądu listy kontaktów

W GG instalowanym na komputerze oraz w wersji dostępnej przez WWW można na wiele sposobów zmieniać wygląd listy kontaktów. Aby to zrobić kliknij ikonę ustawień znajdującą się po prawej stronie panelu wyszukiwarki. Pojawi się panel z opcjami: Awatary z prawej – awatary użytkowników wyświetlane są po prawej stronie na liście …»

Witaj, czy masz pytania w sprawie GG? Napisz do nas... Wyślij