Synchronizacja-listy-kontaktow

Synchronizacja listy kontaktów

Synchronizacja listy kontaktów w telefonie to najlepszy sposób na to, by szybko znaleźć Twoich znajomych korzystających z GG. W wyniku synchronizacji zostaną oni automatycznie dodani do Twojej listy kontaktów. Powiadomimy Cię o tym byś mógł zaprosić ich do kontaktów i prowadzić rozmowy przez komunikator. O zgodę na synchronizację kontaktów zapytamy …»

dodawanie-i-zapraszanie-znajomych

Dodawanie i zapraszanie znajomych

Na liście kontaktów w GG możesz umieścić wszystkich swoich znajomych z sieci, z pracy, ze szkoły, jakiekolwiek osoby, z którymi możesz chcieć rozmawiać. Mogą to być też firmy, które umożliwiają swoim klientom kontakt przez GG, organizacje, a nawet automaty czyli Boty GG. Taką osobę lub firmę dodaną na listę kontaktów …»

poruszanie-sie-po-liscie-kontaktow

Poruszanie się po liście kontaktów

Na liście kontaktów widzisz wszystkie osoby, które do niej dodałeś, niezależnie od tego czy robiłeś to w GG zainstalowanym na komputerze, dostępnym przez WWW, czy na komórce. Domyślnie, lista kontaktów wyświetlana jest w porządku alfabetycznym, przy czym najpierw wyświetlana jest  lista osób dostępnych (status poGGadaj, Dostępny lub Zaraz wracam), a …»

edycja-danych-kontaktu

Panel profilu użytkownika i edycja danych kontaktu

W GG.pl jeśli klikniesz raz myszką na jedną z osób na liście kontaktów, obok otworzy się profil użytkownika. W wersji GG na komputer, aby wejść do profilu użytkownika należy najechać myszką na wybrany kontakt i kliknąć prawym przyciskiem myszy, a z rozwijanego menu wybrać Profil. W wersji GG na komórkę …»

usuwanie-i-ignorowanie-kontaktu

Usuwanie i ignorowanie kontaktu

Podczas korzystania z komunikatora GG zdarza się, że chcesz usunąć kontakt z listy kontaktów lub go zablokować. Aby usunąć kontakt z listy kontaktów w aplikacji zainstalowanej na komputerze, należy kliknąć na nim prawym klawiszem myszy i wybrać opcję Profil. Po wejściu do profilu danej osoby należy rozwinąć menu Znajomy – opcje i …»

status-gg-i-jak-go-uzywac

Status GG i jak go używać

Status GG mówi Twoim znajomym czy w danym momencie jesteś dostępny, zajęty lub niezalogowany – inaczej mówiąc określa czy jesteś w sieci i czy masz ochotę rozmawiać przez GG. Jest on reprezentowany jednym z wariantów ikonki słoneczka GG. Status możesz zmienić klikając w jego ikonę zaraz obok swojego imienia i nazwiska/pseudonimu …»

korzystanie-z-grup-i-ulubionych

Korzystanie z grup i ulubionych

Jeśli masz dużo osób na swojej liście kontaktów możesz je uporządkować. Z niektórymi rozmawiasz często, z innymi prawie nigdy, na tej samej liście możesz mieć pomieszanych znajomych z pracy, z sieci i rodzinę. Aby ułatwić Ci zarządzanie listą kontaktów, GG udostępnia dwie możliwości. Widok z gwiazdkami jest domyślnym widokiem GG zaraz …»

tworzenie_konferencji

Tworzenie konferencji

Rozmowę tekstową przez GG.pl możesz prowadzić z kilkoma osobami jednocześnie. Rozmowy konferencyjne dostępne są w GG instalowanym na komputerze, w wersji dostępnej przez WWW oraz na komórce. Możesz je tworzyć i w każdej chwili dodawać do nich kolejne osoby. Możesz na stałe opuścić konferencję lub zamknąć na chwilę jej okno, …»

zmiana-wygladu-listy-kontaktow

Zmiana wyglądu listy kontaktów

W GG instalowanym na komputerze oraz w wersji dostępnej przez WWW można na wiele sposobów zmieniać wygląd listy kontaktów. Aby to zrobić kliknij ikonę ustawień znajdującą się po prawej stronie panelu wyszukiwarki. Pojawi się panel z opcjami: Awatary z prawej – awatary użytkowników wyświetlane są po prawej stronie na liście …»