Potwierdzenie rejestracji

Podczas procesu rejestracji w GG (zakładania konta) albo aktualizacji danych, prosimy Cię o podanie numeru telefonu oraz potwierdzenie adresu e-mail. Jeśli zapomnisz hasła do swojego konta GG, na ten e-mail lub telefon dostaniesz link oraz informację jak ustawić nowe. Kontakt ten przyda się także w wypadku jakichkolwiek problemów z bezpieczeństwem.

Abyśmy jednak mogli użyć tych danych, musisz potwierdzić, że są naprawdę Twoje. Mogłeś się przecież pomylić przy ich wprowadzaniu. Jest także możliwe, że ktoś obcy poda Twój e-mail lub Twój numer telefonu przez pomyłkę albo celowo, mając jakieś złe zamiary. Potwierdzenie danych jest więc niezbędne.

kod_potwierdzenie

W celu potwierdzenia numeru telefonu otrzymasz automatyczną wiadomość SMS z kodem, który należy wpisać w pole wskazane w procesie rejestracji nowego konta lub w polu dodania numer telefonu. W formularzu powinno się wówczas wyświetlić powiadomienie informujące o pomyślnym zakończeniu procesu rejestracji.

Jeśli otrzymasz taką wiadomość SMS z kodem do GG, chociaż nic nie uległo zmianie, ani nie miała miejsca rejestracja nowego konta, ktoś prawdopodobnie się pomylił i podał Twój numer telefonu przy rejestracji swojego konta. W razie wątpliwości skontaktuj się z pomocą GG, możesz to zrobić:

Przy potwierdzaniu adresu email, otrzymasz na maila podanego przy rejestracji wiadomość z prośbą o potwierdzenie podanego wcześniej maila. Jeżeli nie rejestrowałeś konta GG lub nie aktualizowałeś danych na swoim koncie GG, ktoś prawdopodobnie się pomylił. Pamiętaj, jeżeli masz wątpliwości w tym zakresie, skontaktuj się z nami!