Potwierdzenie rejestracji

Podczas procesu rejestracji w GG (zakładania konta) albo aktualizacji danych, prosimy Cię o podanie adresu e-mail. Możesz dodać numer telefonu do komunikatora. Jeśli zapomnisz hasła do swojego konta GG, na ten e-mail lub telefon dostaniesz link oraz informację jak ustawić nowe. Kontakt ten przyda się także w wypadku jakichkolwiek problemów z bezpieczeństwem.

Abyśmy jednak mogli użyć tych danych, musisz potwierdzić, że są naprawdę Twoje. Mogłeś się przecież pomylić przy ich wprowadzaniu. Jest także możliwe, że ktoś obcy poda Twój e-mail lub Twój numer telefonu przez pomyłkę albo celowo, mając jakieś złe zamiary. Potwierdzenie danych jest więc niezbędne.

kod_potwierdzenie

W celu potwierdzenia adresu e-mail lub numeru telefonu otrzymasz automatyczną wiadomość z kodem, który należy wpisać w pole wskazane w procesie rejestracji nowego konta lub w polu dodania numer telefonu. W formularzu powinno się wówczas wyświetlić powiadomienie informujące o pomyślnym zakończeniu procesu rejestracji.

Jeśli otrzymasz taką wiadomość e-mail z kodem do GG, chociaż nic nie uległo zmianie, ani nie miała miejsca rejestracja nowego konta, ktoś prawdopodobnie się pomylił i podał Twój e-mail przy rejestracji swojego konta. W razie wątpliwości skontaktuj się z pomocą GG dostępną pod adresem e-mail blog@gg.pl lub skorzystaj z formularza dostępnego pod adresem: https://www.gg.pl/kontakt/

Witaj, czy masz pytania w sprawie GG? Napisz do nas... Wyślij