mapa

Wykup GG Premium!

Drogi Użytkowniku, zamierzamy inwestować w dalszy rozwój polskiego komunikatora i wdrożyć w nim wiele nowych funkcjonalności, dlatego wykupując wersję GG Premium, aktywnie wspierasz dalszy rozwój Twojego Gadu-Gadu.

Zakupu GG Premium możesz dokonać bezpośrednio w Sklepie GG lub jeszcze prościej, ograniczając ilość konicznych kroków:

Będziesz miał do wyboru dwa rodzaje płatności bezpośrednio za pośrednictwem bramki płatniczej PayU lub za pomocą SMS-a Plus, co przykładowo pokazano na poniższej grafice.

Opłać GG Premium

Klikając na jeden z poniższych przycisków, zostaniesz przekierowany bezpośrednio do bramki płatniczej PayU gdzie możesz dokonać płatności lub w zależności od Twojego wyboru, na stronę firmy „Mobiltek” pozwalającej na zrealizowanie przez Użytkownika GG płatności za GG Premium, poprzez doliczenie przez Operatora GSM wartości zakupu do Twojego rachunku telefonicznego lub potrącenie jej ze środków na karcie telefonicznej (dla telefonów na kartę). Ta opcja płatności jest droższa, ze względu na wysokie marże pobieraną przez operatorów GSM.

Pamiętaj, że abonament „GG Premium” nie jest odnawiany automatycznie, ale powiadomimy Cię o zbliżającym się terminie jego wygaśnięcia. Podane ceny zawierają podatek VAT.

Używaj GG wszędzie, kiedy chcesz i jak chcesz! Korzystaj z GG Premium w przeglądarce, na desktopie lub w aplikacji mobilnej, bez ograniczeń i bez reklam.

Pod tym linkiem znajdziesz więcej szczegółów „Regulamin GG Premium”.

aGGa Twoja asystentka AI