Jak działa archiwum wbudowane w GG

Archiwum wiadomości GG to miejsce gdzie są przechowywane prowadzone przez Ciebie rozmowy, a także przesyłane linki. Dane te zapisywane są na bieżąco w specjalnie udostępnionej na Twoje potrzeby przestrzeni na serwerach GG. Dzięki temu masz do nich dostęp ze wszystkich miejsc i urządzeń – z GG instalowanego na komputerze, dostępnego przez WWW oraz działającego na komórce. Zawsze też Twoje archiwum jest kompletne. Nawet jeśli zaczniesz rozmowę na komputerze, będziesz kontynuował na komórce, a skończysz w serwisie www.gg.pl, zostanie ona zapisana w całości.

W starszych wersjach GG na komputer (wersja 10.5 i wcześniejsze) archiwum było zapisywane lokalnie na dysku, dlatego na danym komputerze były archiwizowane tylko te rozmowy, które były na nim przeprowadzone, zaś w WebGadu (starej wersji GG dostępnej przez WWW) archiwum w ogóle nie było zachowywane.

Widok Archiwum Online

Archiwizowanie pojedynczych lub wszystkich rozmów możesz wyłączyć czasowo lub na stałe.

Oprócz tekstów rozmów w Archiwum on line przechowywane są także załączniki czyli przesyłane linki. Można je oglądać w osobnym widoku, również w formie miniatur.