Korzystanie z GG na wielu urządzeniach

Z komunikatora GG możesz korzystać na różnych urządzeniach, nawet na kilku jednocześnie, na swoim lub obcym komputerze, na telefonie komórkowym, instalując specjalny program albo po prostu logując się na stronie WWW. Dzięki temu, nie tracisz kontaktu ze swoimi znajomymi, niezależnie od tego, której wersji GG oni używają i w jakich miejscach i okolicznościach chcecie rozmawiać, wymieniać się plikami albo grać.

Masz do dyspozycji:

  • Aplikację instalowaną na komputerze, która po uruchomieniu pracuje cały czas w tle, gdy komputer jest włączony. Program dostępny jest w chwili obecnej dla systemów operacyjnych Windows, MacOS oraz Linux.
  • Wersję dostępną przez WWW pod adresem www.gg.pl. Można się do niej zalogować z każdego komputera i miejsca na świecie, nie jest wymagana instalacja  – wystarczy jedynie połączenie z Internetem
  • Aplikację mobilną, dostępną na telefony komórkowe z systemami Android i iOS. Dzięki niej możesz rozmawiać ze wszystkimi swoimi znajomymi, gdziekolwiek się znajdujesz, w podróży, na wycieczce, w delegacji. Nie musisz włączać laptopa, czy szukać kawiarenki internetowej. Jeśli tyko Twój telefon może w dowolny sposób połączyć się z Internetem, to z mobilnym GG niczego nie przegapisz.

Komunikator GG na wielu urządzeniach

Na wszystkich urządzeniach masz tę samą listę kontaktów i ten sam opis. Na wszystkich widzisz to samo archiwum, w którym zachowane są Twoje rozmowy, niezależnie od tego skąd były przeprowadzone. Na komputerze, przez WWW oraz na komórkach z systemami iOS i Android masz dostęp do swojego Archiwum.

Możesz być również zalogowany na kilku urządzeniach jednocześnie – wiadomości będą dochodziły do wszystkich aktywnych i zalogowanych wersji komunikatora. Powiadomienia do wersji mobilnej będą jednak dochodziły tylko wtedy, gdy jest to w danej chwili jedyna działająca końcówka albo była to ostania końcówka, której ostatnio używałeś. Gdyby tak nie było, musiałbyś za każdym razem wylogowywać się z wersji mobilnej zaczynając rozmowę przez GG na komputerze, aby nie dostawać  niepotrzebnych powiadomień.