Jak rozpocząć używanie GG przez WWW?

Jeśli dotąd nie używałeś GG, możesz pobrać wersję do zainstalowania na Twoim komputerze lub komórce, albo zalogować się do wersji dostępnej przez WWW pod adresem www.gg.pl.

Najwygodniejsze jest niewątpliwie korzystanie z wersji instalowanej na komputerze. Ma ona najwięcej opcji i nie wymaga otwartej przez cały czas przeglądarki. Kiedy jednak chcesz skorzystać z GG na obcym komputerze, gdzie nie możesz niczego instalować, wówczas dostęp do komunikatora przez WWW jest idealnym rozwiązaniem.

Jeśli do tej pory nie masz konta i numerka GG, a chcesz zapoznać się z usługą i poznać jej możliwości, to skorzystanie z wersji w przeglądarce jest bardzo dobrym wyjściem. Ona również wymaga rejestracji, ale korzystasz z niej bez instalowania czegokolwiek – tak, jak z wielu innych serwisów, których używasz na co dzień. Jeśli GG Ci się spodoba, z czasem, dla własnej wygody zainstalujesz GG na komputerze.

Dodatkowym atutem jest to, że wersja dostępna przez WWW, tylko nieznacznie różni się od wersji instalowanej.

Aby skorzystać z GG w przeglądarce, otwórz stronę www.gg.pl. Po prawej stronie ekranu znajduje się ramka, przy pomocy której możesz się zalogować wpisując numerek GG i hasło. Jeśli podczas rejestracji konta w GG podałeś swój adres e-mail, możesz go użyć zamiast numerka GG do logowania się.

Strona główna serwisu www.gg.pl. W prawym górnym rogu opcja zaloguj się.

Jeśli nie masz konta GG (numerka GG), zarejestruj się korzystając z linka “załóż konto” na ekranie logowania do GG. Analogicznie jak to ma miejsce w innych serwisach społecznościowych, poprosimy o podanie adresu e-mail. Następnie otrzymasz e-mailem kod, umożliwiający Ci zarejestrowanie się w GG.

Dzięki podaniu nam adresu e-mail, będziemy w stanie pomóc Ci w odzyskaniu zapomnianego hasła.

Po przepisaniu kodu poprosimy Cię również o uzupełnienie wieku oraz miejsca, by Twoi znajomi mogli łatwiej Cię odszukać. Te informacje będą też przydatne, jeśli na GG szukasz nowych znajomych. W komunikatorze można również dodać numer telefonu, który posłuży do przypomnienia hasła albo korzystania z dodatkowych możliwości w komunikatorze.