Jak rozpocząć używanie GG przez WWW?

Jeśli dotąd nie używałeś GG, możesz pobrać wersję do zainstalowania na Twoim komputerze lub komórce, albo zalogować się do wersji dostępnej przez WWW pod adresem www.gg.pl.

Najwygodniejsze jest niewątpliwie korzystanie z wersji instalowanej na komputerze. Ma ona najwięcej opcji i nie wymaga otwartej przez cały czas przeglądarki. Kiedy jednak chcesz skorzystać z GG w kawiarence internetowej albo na obcym komputerze, gdzie nie możesz niczego instalować, wówczas dostęp do komunikatora przez WWW jest idealnym rozwiązaniem.

Jeśli do tej pory nie masz konta i numerka GG, a chcesz zapoznać się z usługą i poznać jej możliwości, to skorzystanie z wersji w przeglądarce jest bardzo dobrym wyjściem. Ona również wymaga rejestracji, ale korzystasz z niej bez instalowania czegokolwiek – tak, jak z wielu innych serwisów, których używasz na co dzień. Jeśli GG Ci się spodoba, z czasem, dla własnej wygody zainstalujesz GG na komputerze.

Dodatkowym atutem jest to, że wersja dostępna przez WWW, tylko nieznacznie różni się od wersji instalowanej. Możesz grać, przesyłać pliki, obdarowywać znajomych prezentami, używać  GG dysku, aplikacji zewnętrznych.

Aby skorzystać z GG w przeglądarce, otwórz stronę www.gg.pl. Po prawej stronie ekranu znajduje się ramka, przy pomocy której możesz się zalogować wpisując numerek GG i hasło. Jeśli podczas rejestracji konta w GG podałeś swój adres e-mail, możesz go użyć zamiast numerka GG do logowania się.

Strona główna serwisu www.gg.pl. Po prawej stronie widać formularz logowania.

Jeśli nie masz konta GG (numerka GG), zarejestruj się korzystając z linka “załóż konto” na ekranie logowania do GG. Analogicznie jak to ma miejsce w innych serwisach społecznościowych, poprosimy o podanie adresu e-mail lub telefonu oraz imienia i nazwiska (jeśli chcesz, możesz dodać także pseudonim, pamiętaj jednak, że jeśli podasz prawdziwe dane Twoi znajomi będą mogli szybciej Cię odnaleźć). Następnie otrzymasz SMS-em lub e-mailem kod, umożliwiający Ci zarejestrowanie się w GG.
Dzięki podaniu nam adresu e-mail lub numeru telefonu, będziemy w stanie pomóc Ci w odzyskaniu zapomnianego hasła oraz odszukaniu Twoich znajomych, którzy mają zapisany Twój numer lub e-mail na swoich listach GG. Na podany numer lub e-mail nie będziemy wysłać Ci reklam ani innych niepotrzebnych informacji.
Po przepisaniu kodu poprosimy Cię również o uzupełnienie wieku oraz miejsca, by Twoi znajomi mogli łatwiej Cię odszukać. Te informacje będą też przydatne, jeśli na GG szukasz nowych znajomych.

Witaj, czy masz pytania w sprawie GG? Napisz do nas... Wyślij