Jak znaleźć i zainstalować GG?

Aby korzystać z komunikatora GG w wersji na komputer należy go pobrać i zainstalować. Jest on dostępny dla systemów operacyjnych Windows, Mac OS, Linux. Plik instalacyjny należy pobrać ze strony www.gg.pl/info/pobierz.

GG na telefon komórkowy możesz zainstalować przez Apple AppStore, Google Play, w zależności od tego jakiego telefonu używasz. Więcej informacji i linki do poszczególnych sklepów znajdziesz również na stronie www.gg.pl/info/pobierz.

Podczas instalacji należy dokładnie zapoznawać się z informacjami zawartymi w poszczególnych oknach instalatora. Komunikator instaluje się z domyślnymi ustawieniami, ale wszystkie możesz później zmienić.

Instalator GG

Ekran powitalny instalatora GG w wersji na komputer

GG zainstalowane na komputerze samo pobiera i instaluje najnowsze dostępne aktualizacje, tak abyś zawsze używał najnowszej wersji zapewniającej najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Po zainstalowaniu komunikatora na swoim komputerze, uruchom go,  a następnie podaj swój numer GG i hasło. Jeśli nie posiadasz jeszcze numerka GG, zarejestruj się. Jeśli masz numerek GG, ale do tej pory nie używałeś najnowszego autoryzowanego oprogramowania, GG poprosi Cię o uzupełnienie danych profilowych oraz ustawienia nowego, mocnego i bezpiecznego hasła.

Jeżeli chcesz skorzystać z komunikatora GG bez instalacji, wejdź na www.gg.pl. Wersja GG dostępna pod tym adresem działa bez instalacji w każdej przeglądarce WWW i możesz z niej korzystać na każdym komputerze, również w miejscach gdzie nie możesz zainstalować żadnych programów.