Archiwum – wracanie do poprzednich rozmów

Podczas korzystania z komunikatora GG zdarza się, że chcesz wrócić do prowadzonej wcześniej rozmowy. Pomoże Ci w tym Archiwum online.

W komunikatorze GG zainstalowanym na komputerze lub dostępnym przez WWW, archiwum online możesz otworzyć na kilka sposobów:

  • Kliknięcie prawym przyciskiem myszki na danej osobie na liście kontaktów i wybranie opcji Archiwum rozmów powoduje wyświetlenie pełnego archiwum rozmów z dana osobą.
  • W zakładce Ostatnie znajduje się lista ostatnio prowadzonych przez Ciebie rozmów
  • Wybranie ikony GG w górnej belce, a następnie opcji Archiwum powoduje otwarcie głównego widoku pełnego archiwum.
  • Kliknięcie prawym przyciskiem myszy w otwartym oknie rozmowy i wybór opcji Archiwum powoduje otwarcie pełnego archiwum rozmów z daną osobą

Archiwum rozmów GG.

Rozmowy w archiwum ułożone są chronologicznie i podzielone według osób z Twojej listy kontaktów. W GG na komputer i przez WWW dostępna jest także wyszukiwarka i oddzielny panel zawierający wszystkie przesyłane linki i pliki.

Archiwum GG na komórkę

Wejście do Archiwum GG w wersji na komórkę

Jeśli korzystasz z wersji GG na komórkę, zawsze gdy otwierasz okno rozmowy pojawia się zapis ostatniej konwersacji. Jeśli będziesz zawartość okna przewijał w dół, będą doczytywane starsze wiadomości. W każdej chwili możesz skorzystać w przycisku Archiwum w głównym menu. Otrzymasz wówczas listę wszystkich osób, z którymi rozmawiałeś. Po wybraniu jednej z nich otrzymasz połączone w jeden ciąg rozmowy jakie z nią prowadziłeś.

Archiwum w wersji na komórkę nie ma panelu załączników, a jego interface jest nieco uproszczony. Aby skorzystać ze wszystkich funkcjonalności zaloguj się do www.gg.pl lub użyj komunikatora zainstalowanego na komputerze.