Tworzenie konferencji

Rozmowę tekstową przez GG.pl możesz prowadzić z kilkoma osobami jednocześnie. Rozmowy konferencyjne dostępne są w GG instalowanym na komputerze, w wersji dostępnej przez WWW oraz na komórce. Możesz je tworzyć i w każdej chwili dodawać do nich kolejne osoby. Możesz na stałe opuścić konferencję lub zamknąć na chwilę jej okno, a jeśli ktoś w niej coś napisze otrzymasz powiadomienie.

Tworzenie konferencji

Aby utworzyć konferencję w wersji GG instalowanej na komputerze wybierz kilka osób z listy kontaktów trzymając klawisz Ctrl, a następnie klikając prawym przyciskiem myszy, z rozwijanego menu wybierz Rozmowa.

Jeśli chcesz utworzyć konferencję w wersji GG dostępnej przez WWW, kliknij ikonę plusa znajdującą się po prawej stronie pola wyszukiwarki nad listą kontaktów i wybierz opcję Dodaj konferencję. Pojawi się okno, w którym można wybrać osoby, które maja wziąć udział w konferencji.

Rozpoczynanie konferencji na iPhone

Rozpoczynanie konferencji na iPhone

Aby utworzyć konferencję w wersji GG dostępnej na komórkę, z głównego menu, które się pokaże, wybierz pozycję Konferencja. Zostanie wyświetlona lista, z której będzie można wybrać uczestników.

Witaj, czy masz pytania w sprawie GG? Napisz do nas... Wyślij